Главная » Сайты » Бизнес и финансы

WWW.BONUS.PB.UA - Бонус Плюс

Сайт WWW.BONUS.PB.UA, є ресурсом ПриватБанку по акції Бонус Плюс. Розплачуйтеся картами ПриватБанку в мережі Бонус Плюс і отримуйте грошові бонуси за кожну покупку!Бонус Плюс (WWW.BONUS.PB.UA) - програма лояльності, яка дозволяє власникам карт ПриватБанку отримувати бонуси до 20% за покупки. 

Кожен клієнт Приват Банку знайомий з таким видом бонусів, як«Бонус Плюс» (WWW.BONUS.PB.UA), що дозволяє накопичувати бонуси за скоєні покупки. Для накопичення бонусів Вам просто необхідно здійснювати покупки в певних торгових точках-партнерах банку, розраховуючись при цьому своєї Універсальної кредитною карткою Приват Банку. Здійснюючи покупки в таких торгових точках, Ви будете отримувати на свій рахунок певний відсоток з кожної покупки. У кожній торговій точці встановлено певний відсоток, який знаходиться в діапазоні від 1% до 20%. 

Для того щоб дізнатися повний перелік партнерів Приват Банку, Вам необхідно відвідати офіційний сайт банку WWW.BONUS.PB.UA, на якому Ви зможете переглянути адреси, встановлений відсоток і назва торгового партнера. Там же Ви зможете скачати розроблене банком мобільний додаток «Бонус Плюс» для пристроїв android і apple, в якому міститься вся інформація по нарахуванню бонусів і адреси магазинів. На сайті Приват Банку WWW.BONUS.PB.UA Ви повинні ввести потрібну область і місто, після чого система автоматично надасть Вам потрібну інформацію. Ви зможете переглянути всю мережу партнерів, інтернет-партнерів і ТОП партнерів Приват Банку.

Категория: Бизнес и финансы | Добавил: xJusterx (01.02.2017)
Просмотров: 335 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar